خدمات مربیگری شخصی یا کوچینگ فردی چیست؟

هدف از کار با یک مربی شخصی به حداکثر رساندن پتانسیل شماست. آیا بخشی از زندگی شما، چه شخصی یا حرفه ای، وجود دارد که به دنبال تغییر آن هستید؟ یک مربی کوچینگ می تواند به شما کمک کند تا به اهداف خود برسید و اغلب از آنها فراتر بروید.
چه به دنبال پیشرفت شغلی خود، یا یک تغییر مهم در زندگی یا رسیدن به یک هدف طولانی باشید، ما متعهد است که اطمینان حاصل کنیم که به چشم انداز موفقیت خود دست یابید. ایجاد نتایج ملموس در زندگی و حرفه شما اولویت اصلی ما است، ما از مدل ها و روش های مربیگری مبتنی بر شواهد که ریشه در روانشناسی مثبت، تکنیک های یادگیری بزرگسالان، علوم اعصاب و تئوری های تغییر دارند، استفاده می کنیم.

یک مربی شخصی با شما 1:1 کار می کند تا اهداف خاص، نقاط قوت و زمینه های فرصت شما را شناسایی کند. همانطور که با مربی خود رابطه برقرار می کنید، آنها درک عمیق تری از این که چه روشی با اهداف، شخصیت و نقاط قوت شما مطابقت دارد، به دست خواهند آورد. در نتیجه، مربی شخصی شما می‌تواند استراتژی‌های اثبات‌شده و برنامه‌های سفارشی‌شده را در اختیار شما قرار دهد تا به شما کمک کند به نتایجی که می‌خواهید برسید. اگر می‌خواستید بهترین بازیکن فوتبال دنیا باشید، هرگز بدون مربی بزرگ تلاش نمی‌کردید، و زندگی واقعی بسیار سخت‌تر از فوتبال است! به همین دلیل است که یک مربی شخصی برای تبدیل رویاهای شما به واقعیت بسیار ضروری است. بسیاری از موفق ترین ورزشکاران، افراد مشهور، مدیران عامل، مدیران اجرایی، کارآفرینان و حتی سیاستمداران از مربیگری شخصی برای بهبود خود و پیشرفت شغلی خود استفاده می کنند.

مهم نیست که چقدر موفقیت کسب کرده اید، همیشه این پتانسیل را دارید که به چیزهای بیشتری دست یابید.یک مربی شخصی یا مربی کوچینگ توسعه فردی می تواند به شما کمک کند تا زندگی خود را به سطح بعدی ببرید. تنها کافیست فرم ذیل را به منظور مشاوره تکمیل نمایید تا با شما تماس گرفته شود.

درخواست مشاوره