مشاوره کسب و کار یا بیزینس کوچینگ چیست؟

وقتی می‌گویم “بیزینس کوچینگ”، ممکن است بلافاصله چهره سخنرانان انگیزشی، سالن کنفرانس هتل را تصور کنید. اما کوچینگ کسب و کار میتواند بزرگترین سرمایه گذاری شما در حرفه یا کسب و کارتان باشد.
اگر شما یک فرد حرفه ای در کسب و کارتان هستید و هم اکنون برای کسب ترفیع جایگاه شغلی خود در تلاش هستید و یا کارآفرینی که از موفقیت آمیز بودن حرکت بعدی خود مطمئن نیست، مربی کسب و کار مناسب می تواند شما را در مسیری پرسود به سوی موفقیت قرار بدهد.

بیزینس کوچ مناسب چه افرادی است؟

بیزینس کوچ ها به کارآفرینان و صاحبان مشاغل به روش های مختلف کمک می کنند تا رشد کنند. آن ها مدیران را به چالش می کشند تا نقاط قوت خود را توسعه دهند، نقاط ضعف را شناسایی و کاهش دهند و به عنوان رهبر موفق رشد داشته باشند. رهبران سازمان به توسعه تیم ها و مشاوران بیزینس کوچینگ نیز به توسعه رهبران کمک می کنند.
مشاوره با بیزینس کوچ یکی از بهترین ابزارهای کسب و کارهای کوچک و استارت آپی است که می توانید انتخاب نمایید. اگر صاحب یک کسب و کار حرفه ای هستید بیزینس کوچ نظم و انضباط را در سازمان شما به منظور بهره وری حداکثری اجرا می نماید، اما اگر در حال راه اندازی یک کسب و کار هستید انتخاب بیزینس کوچ حرفه ای می تواند موفقیت شما را تضمین نماید.

شما باید از مربی بیزینس کوچ خود چه انتظاری داشته باشید؟

  1. از شما سوالاتی بپرسد و شما را به پاسخ هایی راهنمایی کند که به بینش های ارزشمندی منجر شود
  2. توصیه هایی را ارائه دهد که به شما کمک می کند دیدگاه ارزشمندی در رابطه با خود و سازمان کسب نمایید
  3. شما را در قبال اهداف خود به عنوان یک کسب و کار و به عنوان یک رهبر در سازمان خود مسئول نگه دارید
  4. به نوبه خود، بیزینس کوچ از شما انتظار دارد که در طول جلسات خود را کامل نشان دهید یا به درجه ای از خودآگاهی و شناخت از سازمان برسید تا بتوانید به جای اینکه بر روی وظایف کارکنان کار نمایید، بر روی کسب و کار خود متمرکز بشوید.

در یک مشارکت موفق با یک مربی کسب و کار، می توانید موارد ذیل دست بیابید:

  • خودآگاهی و ذهنیت بیشتر
  • افزایش عملکرد فردی، بهره وری و اعتماد به نفس
  • شفافیت در مورد چگونگی موفقیت و مراحل مورد نیاز برای دستیابی 
  • توسعه مهارت های نرم انتقادی و تصمیم گیری
  • مسئولیت پذیری و رشد

درخواست مشاوره